5. Dünya Fizik Tedavi veRehabilitasyon Kongresi

5. Dünya Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Kongresi ulusal kongre ile beraber bu yıl 12-17 Haziran 2009 tarihleri arasında Türkiye’de düzenlenmiş olup, 98 ülkeden yaklaşık 3000 bilim adamının katılımı ile gerçekleştirilmiştir.

 

    Ulusal kongre kapsamında yer alan sunumlarda ‘FİZİK TEDAVİDE YENİ TEDAVİ SEÇENEKLERİ ’ana başlığı, ‘SPİNAL DEKOMPRESYON’alt başlığıyla ;sayın Fikret Tüzün ve sayın Zuhal Altay oturum başkanlığında, sayın Vural Kavuncu’nun katkılarıyla konuşmacı sayın Özlem Solak tarafından cihazımızla ilgili geniş bir prezantasyon yapılmıştır.

 

     Kongre süresince bizde  Akçil Sağlık Gereçleri  olarak stant açmak suretiyle Spinal Dekompresyon cihazlarımızın tanıtım ve demonstrasyonlarını yapmış bulunmaktayız..

 

        Türkiye’de dahil olmak üzere İtalya, Kore, Yunanistan, Endonezya, Rusya, Fransa, İran, Çin, Tayland, Hindistan, Sırbistan, Bosna Hersek, Japonya, Almanya, Birleşik Arap Emirlikleri, Mısır, Portekiz gibi birçok dünya ülkesinden toplam kayıtlı 315 ziyaret almış bulunmaktayız. Gösterilen bu ilgi bizi de son derece memnun etmiş bulunmaktadır. Gerek biz gerekse üretici firma aracılığı ile temas ettiğimiz ziyaretçilerin bağlı oldukları ünitelere cihazların kurulumu ile ilgili görüşmelerimiz devam etmektedir. Bu anlamda tüm dünyada ve Türkiye de kurulu sistem sayısında ciddi bir artış beklemekteyiz.

 

 Tüm katılımcılara tekrar teşekkür ederiz.