DRX 9000 Nedir ?

DRX9000,  AxiomWorldwide’ın  uzman mühendis kadrosu tarafından  projelendirilip üretilmektedir. DRX9000 projesinin asıl amacı; günümüz hasta ihtiyaçlarını karşılamak ve  hekimlere istedikleri klinik sonuçları vermektir. Axiom,  gelişime ve yeniliğe odaklanarak  bel ve boyun fıtığı (disk hernisi), dejeneratif  disk hastalığı ve diğer omurga rahatsızlığı olan hastaların yaşam kalitesini yükseltmek için teknolojinin en son olanaklarını kullanmaktadır. AxiomWorldwide'ın çalıştırdığı uzman kadrosunda NASA ve ABD Savunma Bakanlığı için projeler hazırlayan mühendisler bulunmaktadır.

DRX9000'nin gelişimi ve üretim süreci boyunca, yazılım ve donanım kalitesini doğrulamak için olağanüstü çaba ve özveri gösterilmektedir. DRX9000,  bilimsel olarak ispatlanmış teknikler üzerine inşa edilmiştir. DRX9000'nin geliştirilmesiyle günümüz hekimleri, artık teknoloji ve bilimi birleştirerek  hastalarına ameliyatsız bir tedavi yöntemi sunabilmektedirler.

Hayatı boyunca en az bir kez bel ağrısı yaşamış insanlar ele alındığında; bel ağrısı, günümüzde en çok karşılaşılan sağlık problemidir. Eskiden hekimler bel ağrısının başarılı tedavisinde kısıtlı olanaklara sahiptiler. Teknolojinin gelişmesiyle ameliyata alternatif tedavi yöntemleri konusunda hem hastalar hem de hekimler daha fazla bilgili hale gelmiştir. Tabi ki bu gelişmede  ameliyatın uzun dönemdeki düşük başarı oranı da etkili olmuştur. Bu nedenledir ki her yıl cerrahi müdahaleye alternatif tedavi yöntemleri için harcanan para miktarı artmaktadır. Siz hastalarınıza oldukça başarılı, ameliyatsız bir tedavi yöntemi önerebilir misiniz?

DRX 9000 Kullanım Alanları Nelerdir ?

Yeni geliştirilen  tedavi protokolleriyle hekimler hastalarına  daha fazla seçenek sunabilmektedirler. DRX9000 bel ağrısına neden olan anatomik yapılar üzerindeki basıncı azaltmak üzere dizayn edilmiştir. Bu ameliyatsız işlem; bel fıtığı, dejeneratif disk hastalığı, siyatalji ve posterior faset sendromu gibi hastalıkları ve onların  sebep olduğu ağrıyı tedavi etmektedir. DRX9000 bu işlemi başarıyla gerçekleştirmektedir.

 

Çeşitli parametreleri (ağırlık, yaş, cinsiyet ve hastalık seviyesi v.s.) kullanan DRX9000,  omurlar arası disklerde rahatlama (İntervertabaral dekompresyon) sağlamak için programlanmıştır. Sistemdeki bu program, omurgada çekme ve şekillendirmeye bağlı olarak omurgalar arası disk mesafesinde rahatlama sağlamaktadır. DRX 9000’ in sahip olduğu yüksek bilgisayar teknolojisiyle hekimler belli bir disk seviyesini hedef alarak hastalarına yüksek kalitede tedavi sunabilmektedirler.